Spotkanie odbyło się 23 czerwca 2018 roku w Instytucie Tele -  i RadioTechnicznym w Warszawie przy ulicy Ratuszowej. Więcej szczegółów dotyczących formy spotkania można znaleźć w wątku na Forum-Trioda pod adresem: Spotkanie TRIODY - reaktywacja.

Poniżej kilka fotografii. Robione za pomocą telefonu komórkowego więc nie są najlepszej jakości, za co z góry przepraszam. Pierwsza fotografia stanowi dowód, że spotkanie odbyło się we wspomnianej Szacownej Instytucji.

Trzy "selfie" stanowiące z kolei dowód, że tam byłem. Poza tym jak inaczej mógłbym uwiecznić samego siebie w galerii zdjęć. Nikt się nie kwapił aby zrobić mi fotkę. Wszyscy byli bardzo zajęci gadaniem i snuciem planów na przyszłość. Ale o to właśnie chodziło.

No a teraz czas na właściwe fotografie (już beze mnie).

Wnętrze pomieszczenia - sali seminaryjnej nawiązuje nieco do epoki lamp elektronowych. Jeśli chodzi o mnie to naprawdę bardzo mi się podoba.

Tablica pamiątkowa sprawia wrażenie jakby została sklejona z kawałków po jakiejś katastrofie. Może spadłą i się połamała na kilka kawałków a może to tak nieszczęśliwie dobrana struktura materiału.

Fotografie zamieścił uczestnik Spotkania: Grzegorz "gsmok" Makarewicz